۰۷۷۹۱۵۷۰۵۳۴
0

چرا حتما باید با نرم افزار ورد آشنا شویم؟

چرا حتما باید با نرم افزار ورد آشنا شویم؟

مایکروسافت آفیس یک مجموعه اداری در بر گیرنده نرم‌افزارهای ورد، اکسل و پاورینت و اکسس است. مجموعه آفیس نرم افزارهای پر کاربردی هستند که اغلب در ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. از متداولترین واژه پردازها، نرم افزار WORD اس( منظور از واژه پرداز همان تایپ و ویرایش می باشد). word به دلیل داشتن قابلیت های منحصر به فرد و بسیار کاربردی جز پرطرفدارترین نرم افزار های اداری محسوب می شود. همچنین در محیط های آموزش مانند مدارس، موسسات و دانشگاه ها بسیار مورد استفاده است.

بیشترین کاربرد  نرم افزار ورد  برای تایپ، ویرایش اسناد، نگازش متن، قالب بندی، ایجاد جدول ،چاپ و… است. کسانی که متقاضی استخدام در ادارات و شرکت ها هستند قطعا یادگیری نرم افزار ورد از الزامات شرایط کار می باشد.  آموزش ورد یکی از عوامل موفقیت شما در محیط کار خواهد شد. ویژگی های پرکاربرد ورد، آن را به بهترین نرم افزار تایپ تبدیل کرده است. بهترین راه برای موفقیت شغلیتان استفاده از این نرم افزار ها می باشد.

 

آموزش Word برای این دسته افراد بسیار کاربردی  است:

۱- متقاضیانی که قصد استخدام در ادارات و شرکت ها را دارند
۲- کارمندان شاغل در ادارات دولتی و غیردولتی
۳- دانشجویان و دانش آموزانی که درطول و انتهای دوره آموزشی خود نیاز به  پایان نامه و ارائه  گزارش کار دارند
۴- افرادی که خواستار ارتقاء شغلی هستند
۵- علاقه مندان به نرم افزار آفیس
۶-نوجوانان و جوانان

این آموزش برای کاربرانی مناسب است، که قصد دارند از سطح مقدماتی شروع به یادگیری ورد کنند. مجموعه پایار آکادمی با در دسترس قرار دادن دوره آموزش ورد این امکان را برای شما فراهم کرده است.